Konkurs za posao:

gradjevinski inženjer

Previous
Next

Opis posla:
• Stalna komunikacija i koordinacija sa gradilištima i izvođačima;
• Stalna komunikacija sa projektantima;
• Kontrola ponuda izvođača i provera izvedenih radova spram ponude i situacije koju dostavlja izvođač radova;
• Konekcija između gradilišta i investitora;
• Izrada izveštaja i dinamičkih planova radova.

Uslovi:
• VII stepen stručne spreme – građevinski fakultet;
• Diplomirani građevinski inženjer;
• Rad na računaru (AutoCAD, ArmCAD, Tower, preporučljivo znanje Autodesk Revit)
• Preciznost i analitičnost;
• Komunikativnost i spremnost za timski rad;
• aktivni vozač – B kategorija.

Radno iskustvo:
• Potrebno je najmanje 3 godine iskustva rada na gradilištima visokogradnje.

Mesto rada:
• Terenski posao, na gradilištima.

Napomena:
Mogu da se javi kandidati koji poseduju licence odgovornog izvodjača radova kao i licencu inženjera građevinarstva.

Prijavite se slanjem svog CV na našu e-mail adresu: office@modenagradnja.com

Više informacija: 064-64-00-403

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor!

Konkurs traje do 20.11.2022.